Sklep Swol Panda Polska – odzież i akcesoria z bambusa właśnie STARTUJE!

Witajcie.

Długo nad tym pracowaliśmy, by móc dostarczać Wam rewelacyjne produkty Swole Panda.

Tak więc sklep internetowy gotowy, a już niedługo wszystkie produkty pojawią się w salonach optycznych i sklepach partnerskich w całej Polsce.

To może najpierw się przedstawimy i powiemy coś więcej o sobie.

Firma Swole Panda powstała w Wielkiej Brytanii. Z małego biura stała się dużą firmą produkującą okulary przeciwsłoneczne z najwyższej półki z niesamowitego materiału, jakim jest BAMBUS.

W 2015 roku przedsiębiorstwo postanowiło spełnić swoją misję. Rozpoczęła się współpraca z międzynarodową organizacją Pandas International. Organizacja non-profit, która wspiera wyłącznie Pandy.

W Swole Panda Polska jesteśmy dumni z tego, że reprezentujemy wyjątkowy, szykowny i ekologiczny styl. Każda para naszych bambusowych okularów przeciwsłonecznych jest indywidualnie wykonana w najwyższym standardzie. Od prostego kawałka bambusa po wspaniałe okulary przeciwsłoneczne.

Co Wam możemy zaoferować?

Kolekcję ręcznie robionych bambusowych okularów przeciwsłonecznych składających się z ponadczasowej klasyki i nowoczesnych wzorów, a wszystko to z dodatkowym bambusowym akcentem.


Kolekcję luksusowych skarpet, drobiazgowo zrobionych z ekologicznie czystego Bambusa Moso. Każda skarpetka jest ręcznie łączona ze wzmocnioną piętą i palcami, co charakteryzuje najbardziej komfortowe i najlepiej dopasowane skarpetki.

Luksusowe miękkie 100% bambusowe szale.

Koszulki Polo oraz T-shirty wykonane z włókna bambusowego, który nadaje idealną miękkość i komfortowe dopasowanie.

Zapraszamy ! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *